Мотиваційно-розвиваючий портал

отримання знань в ігровій формі з грошовим заохоченням
Ігрові монети
За правильні відповіді дитина отримує монети, які може поміняти на кишенькові гроші або подарунки. Також батько може створювати товари в магазині монет, сам призначаючи вартість подарунка.
Пізнавальні призи
За кілька правильних відповідей система дарує випадкову пізнавальну картку з корисною та цікавою інформацією про тварину, інструменті, винахід та ін. Дитина збирає колекції, розширюючи кругозір.
Магазин сертифікатів
За різні завдання дитина щодня отримує сертифікат. Накопичивши достатню кількість - може купити цінні подарунки в магазині сертифікатів порталу.

Напевно, ви даєте дитині кишенькові гроші. А що, якби запропонувати своєму синові або донці заробити ці гроші, пройшовши цікаві тести? Матеріально ви нічого не втратите, але дитина отримає і кишенькові гроші, і знання, а головне - розуміння, що він заробив.

Четыре вида мотивации детей за првильные ответы: Наличные от родителей, магазин монет, познавательные карточки, магазин сертификатов
Математичні тренажери для усного рахунку: Додавання, віднімання, множення, ділення, порівняння, операції з дробами на час. Швидше відповіси - більше заробиш.
Більш 10108 тестів на логіку, ерудицію, за шкільною програмою, особистісному зростанню і ін. Система роботи над помилками і повторних проходжень, індивідуально настроюються батьками
Щоденні звіти для батьків, а так же: настройки обмеження часу і обсягу заробітку, підбір індивідуального плану тим, індивідуального магазину батька і ін.
Для старшокласників на порталі присутні тести ЗНО для перевірки своїх знань і підготовки до державного тестування

Як це працює?

1

Дитина виконує завдання за монети

2

Батьки обмінюють монети на гроші і подарунки

Дитина отримує

  • Працює заради своїх цілей
  • Розвиває пам'ять, ерудицію, техніку читання, логіку, рахунок в розумі і ін.
  • Дорослий економічний досвід

Батьки отримують

  • Радує дитину подарунками, але не балує
  • Займає дитину корисними завданнями, не втрачаючи часу
  • Отримує звіти про успіхи і помилки дітей

Щоб почати

Батькам
1

Батько або мати реєструється на сайті

2

В особистому кабінеті створює аккаунт для дитини, налаштовує рівень складності, час проводження, обмеження по заробітку, вартість монети, черговість завдань і ін

3

Дає посилання, логін і пароль дитині або сам допомагає увійти в інтерфейс дитини

4

Налаштовує месенджер (viber / telegram) для отримання щоденних звітів

Дітям
1

Дитина входить під свої логіном і паролем

2

Вибирає завдання і відповідає на питання